Bloomsbury Education and Childhood Studies

Dostopnost
Bloomsbury Education and Childhood Studies (Dostop z lokacij Univerze v Ljubljani, CTK in NUK. Oddaljen dostop za študente in osebje UL, ki so člani knjižnic UL in CTK ter vse člane NUK)

Zbirka je v testnem obdobju dostopna do 30. 06. 2020.

Bloomsbury Education and Childhood Studies je elektronski vir založnika Bloomsbury, ki ponuja sistematičen in izčrpen pregled otroštva in izobraževanja po celem svetu.

Uporabniki lahko s pomočjo zbirke raziskujejo in primerjajo, kako poteka v različnih državah izobraževanje od zgodnjega otroštva in vse do vključenosti posameznikov v visokošolsko izobraževanje. S pomočjo e-knjig, člankov in raziskovalnih orodij lahko uporabniki spoznajo izobraževalne sisteme, politike ter značinosti oziroma izkustva otroštva in mladosti v različnih državah.

Predstavitveni video: https://www.youtube.com/watch?v=2BszzO1YgxI&list=PL8iLUOfZQZyVcxN9Jz8hgrSJ3-SRL6hxd&t=13s&index=20

Družboslovje in humanistika Vzgoja in izobraževanje Besedila člankov Elektronske knjige

Ponudnik: Bloomsbury Publishing