2 BREZPLAČNA APC ZA REVIJE OXFORD UNIVERSITY PRESS

2 brezplačna APC za revije Oxford University Press

Pogodba med Cosec in Oxford University Press prinaša upravičenim avtorjem 2 brezplačna APCja za objavi v odprtem dostopu.

Pogodba velja za obdobje: od 1. januarja 2020 do 31. decembra 2020

Upravičeni avtorji: dopisni (corresponding) avtorji, ki so študenti, zaposleni ali pogodbeniki znotraj Univerze v Ljubljani (vključno z zaposlenimi ali pogodbeniki NUK in CTK)

Kako do uveljavitve APCja: po sprejetju članka v objavo, upravičeni avtor obvesti cosec@nuk.uni-lj.si , ki zanj uredi zahtevo za brezplačen APC in avtorja obvesti o nadaljnih korakih.
Povezava na seznam revij OUP, kjer je možna objava: /static/cosec/documents/2020/Oxford%202020%20APCs%20eligible%20journals.xlsx

Creative Commons licenca
To delo je ponujeno pod Creative Commons Priznanje avtorstva-Deljenje pod enakimi pogoji 4.0 International licenco